Materiały
  • Linki do interesujących stron

    Linki do polecanych stron związanych tematycznie z zagadnieniami prawa jazdy, przepisów ruchu drogowego i egzaminami.

Wizyty
Dziś: 119Wszystkie: 5513

Oferta

Organizujemy kursy i szkolenia w Przemyślu. Nasza oferta obejmuje:

 

Kursy podstawowe i dodatkowe prawa jazdy:


- Kurs prawa jazdy kategoria A - uprawnia do kierowania dowolnym motocyklem (motocykl  - pojazd samochodowy jednośladowy lub z bocznym wózkiem – wielośladowy) oraz motocyklem z przyczepą motocyklową o masie nieprzekraczającej masy własnej motocykla i 100 kg. 
Również organizujemy kursy na kategorię AM, A1 i A2.

 

Kurs prawa jazdy kategoria B - uprawnia do kierowania: pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej (dmc) nieprzekraczającej 3,5  tony (z wyjątkiem motocykla lub autobusu), pojazdem samochodowym o dmc nieprzekraczającej 3,5 tony, z przyczepą o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej masy własnej pojazdu ciągnącego, o ile łączna dopuszczalna masa całkowita zespołu tych pojazdów nie przekracza 3,5 tony, ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym

 

-  Kurs prawa jazdy kategoria C - uprawnia do kierowania pojazdem samochodowym  o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu, a także ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym. 

 

Kurs prawa jazdy kategoria B+E - uprawnia do kierowania zespołem pojazdów składającym się z pojazdu określonego w kategorii B  oraz przyczepy, której rzeczywista masa całkowita nie przekracza rzeczywistej masy całkowitej pojazdu ciągnącego. Ponadto kategoria B+E uprawnia do kierowania ciągnikiem rolniczym z przyczepą oraz  pojazdem wolnobieżnym z przyczepą. 

 

-  Kurs prawa jazdy kategoria C+E -  uprawnia do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 t łącznie z przyczepą.  

 

Ponadto prowadzimy kursy:

- wózek jezdniowy (widlak)

- HDS (żurawie hydrauliczne)

 

Szkolenia:

 Przewóz osób i przewóz rzeczy

- Kwalifikacja wstępna

- Kwalifikacja wstępna przyspieszona

- Kwalifikacja uzupełniająca

 

Szkolenia okresowe dla kierowców:

- przewóz osób

- przewóz rzeczy

 

 

Kursy i szkolenia prowadzone są w Przemyślu. Sala wykładowa wyposażona jest w sprzęt audio-wizualny oraz stanowiska komputerowe, natomiast plac manewrowy spełnia wszystkie standardy do praktycznej nauki jazdy. Zapraszamy do skontaktowania się z nami.